OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.11.2023r.

XXXIII Niedziela Zwykła
19.11.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  2. Dziś o g. 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej „Młodzi w Duchu”. Początek w kaplicy pod farą.
  3. W poniedziałek o g. 19.00, w salkach parafialnych, spotkanie uczniów klasy 2 szkoły średniej, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. W środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W czwartek o g. 17.30, w kawiarence, spotkanie „Mamy u Mamy”.
  6. Również w czwartek, w salkach, o g. 18.45 spotkanie scholi liturgicznej.
  7. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  8. W sobotę wspólnota rodzin „Michael” zaprasza na Mszę Św. – kaplica pod farą, g. 10.30.
  9. Również w sobotę o g. 18.00 uroczysta Msza Św. w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza, podczas której zostaną ustanowieni nowi kandydaci, ministranci i lektorzy. Po Mszy ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie do naszej kawiarenki.
  10. W przyszłą niedzielę po Nieszporach, w kawiarence, spotkanie Róż Różańcowych. Zapraszamy również osoby, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty.
  11. W kancelarii przyjmujemy intencje na rok 2024.
  12. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!