INTENCJE MSZY ŚW. od 09.10.2023r. do 15.10.2023r.

Poniedziałek, 09 października 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Stefana Skowronek w 9. rocz. śm., zm. teścia Antoniego w 33. rocz. śm., zm. z rodzin Wojtas, Fronczyk, Skowronek.
II Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
1800I Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
II Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
Wtorek, 10 października 2023r.
 800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800I…………………………………………………….
II Za zm. rodziców Genowefę i Jana, zm. teściów Władysława i Michalinę, zm. braci Józefa i Kazimierza, zm. szwagierkę Janinę oraz za zm. z pokrewieństwa z obu stron.
Środa, 11 października 2023r.
 800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Romana Nowaka w 10. rocz. śm., zm. rodziców, zm. żonę Teresę i zm. brata Jana.
III Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Ewę Krawczyk w 4. rocz. śm., zm. z rodz. Kopytnik.
4. Za zm. rodziców Marię i Józefa Lisiak, zm. brata Jana, zm. dziadków z obu stron, zm. z rodz. Szafarczyk, Lisiak.
5. Za zm. mamę Jutę Wychowaniec w 80. rocz. śm.
6. Za zm. Helenę Jarmuł w 30. dzień po śmierci.
7. Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego w 30. dzień po śmierci.
8. Za zm. Czesława Heny (od sąsiadów z ul. Kościuszki 26).
9. Za zm. Jadwigę Bukal, zm. z rodziny i pokrewieństwa.
10. Za zm. Aleksandrę Czyż, zm. z rodziny i pokrewieństwa.
Czwartek, 12 października 2023r.
 800I Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
II Za zm. Danutę Lorantą, Stanisława i Agnieszkę Lorantych oraz za zm. Michała Lorantego z żoną.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Anny Pawelak w 4. rocz. śm.
II Za zm. Eugeniusza Helizanowicz w 4. rocz. śm., zm. z rodziny, zm. księży z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
  Piątek,  13 października 2023r. – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
 800I Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Za zm. kapłanów z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
Sobota, 14 października  2023r.
 800I Do Op. Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy o głęboką, żywą wiarę dla dzieci, z podziękowaniem za otrzymane łaski.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. ojca Romana Wojtas w 56. rocz. śm., zm. mamę Gertrudę, siostrę Irenę, brata Henryka, zm. z rodzin Wojtas, Skowronek, Fronczyk.
III Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800O zdrowie dla Wojciecha.
XXVIII Niedziela Zwykła, 15  października 2023r.
 730Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji.
 900Za zm. rodziców Romana i Józefę Bień w rocznicę ich śmierci oraz za zm. z rodzin Bień i Kapica.
1030I Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
II Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o pokój wieczny i radość życia wiecznego dla zm. Marcina Wiercińskiego w 4. rocz. śm.
1200…………………………………………………….
1600Za zm. Agatę i Ryszarda Browarczyk, zm. z rodz. Browarczyk, Poloczek i Grymek.
1700Różaniec.
1800Za zm. męża Zygmunta Ogłaza w 12. rocz. śm., za zm. rodziców Teresę i Eugeniusza Kowalskich, zm. teściów Weronikę i Józefa Ogłaza oraz za wszystkich zm. z rodziny.