INTENCJE MSZY ŚW. od 18.09.2023r. do 24.09.2023r.

Poniedziałek, 18 września 2023r. – św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Barbary z ok. urodzin i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
1800I Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
II Za zm. Pelagię i Herberta Minas.
Wtorek, 19 września 2023r.
II Za zm. męża Józefa.
1800I Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
II Za zm. z rodziny Warda, Romyl i Jabłońskich.
Środa, 20 września 2023r. – śś. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
 800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. Cecylię Foyer w rocz. ur., zm. męża Piotra, syna Ryszarda, rodziców z obu stron, pokrewieństwo, dusze w czyśćcu cierpiące i zm. Ryszarda Markowskiego.
1800I Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
II Za zm. Mirosława Biały w rocz. ur., of. żona, dzieci i wnuk.
Czwartek, 21 września 2023r. – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
 800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże z ok. rocz. ślubu Krystyny i Jana prosząc o Miłosierdzie Boże i bł. B. dla całej rodziny.
1800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Barbarę Kaczmarczyk w rocz. ur. i za dusze w czyśćcu cierpiące. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Łucji Tomsik w rocz. śm. i zm. z rodziny. III Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
Piątek,  22 września 2023r.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Mariana Ciba z ok. ur. II Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
1630Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1800Msza św. zbiorowa:   1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba. 2. Za zm. Antoniego Krzak, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 5. 3. O dar życia wiecznego dla zm. syna Andrzeja Boroń w 10 rocz. śm., zm. męża Piotra i zm. rodziców. 4. O dar życia wiecznego dla zm. Anieli Gorysz, of. sąsiedzi z ul. Skłodowskiej. 5. O dar nieba dla zm. męża Bronisława Kubackiego, zm. Zofii i Antoniego, Helenę i Władysława Michnik i za dusze w czyśćcu cierpiące. 6. O dar życia wiecznego dla zm. mamy Agnieszki Cichoń w 9 rocz. śm. i wspomnienie ur., zm. taty Henryka i zm. z pokrewieństwa. 7. Za zm. Jadwigę Napieracz w 30 dzień po śm. 8. Za zm. Annę i Grażynę Zbierowską w rocz. śm. 9. Za zm. Feliksa i Barbarę Kinel, zm. córkę Alicję Sznurawa, of. Róża.
Sobota, 23 września  2023r. – św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 800I Za wstaw. św. Ojca Pio prosząc o zdrowie dla żyjących członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i o dar nieba dla zm. członków zakonu. II Za zm. tatę Bolesława Łukasiak. III Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1400Ślub: Gołkowski – Płaczek.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Wiesława Zielińskiego w rocz. ur.
XXV Niedziela Zwykła, 24 września 2023r.
 730Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
 900Za zm. Józefa Kuleja w 1 rocz. śm.
1030Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Marianny i Jerzego Winiarskich z ok. 65-rocz. ślubu i o bł. Boże i zdrowie dla całej rodziny.
1600Chrzty i roczki: 1. Matylda, Teresa Dudek (chrzest). 2. Bartosz Machoń (chrzest).
1700Nieszpory niedzielne
1800Za zm. Lidię Kraiczek w 85 rocz. ur.