INTENCJE MSZY ŚW. od 04.09.2023r. do 10.09.2023r.

Poniedziałek, 04 września 2023r.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Urszuli z ok. 70 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1000Msza Św. – Powiatowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego
1800I Za zm. ojca Józefa Klasik, zm. matkę Stefanię, zm. dziadków Agnieszkę i Ryszarda, zm. pokrewieństwo z obu stron.
II O dar życia wiecznego dla zm. Jadwigi i Władysława Naglik, zm. z pokrewieństwa z obu stron.
Wtorek, 05 września 2023r.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Banduch, zm. jej męża Alberta, zm. braci Alfreda i Erwina, zm. dziadków, księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodzin Kowolik, Konopka.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. teścia Józefa Malinowskiego w 54 rocz. śm., zm. teściową Zofię, zm. szwagrów Tadeusza, Zbigniewa i zm. męża Jana.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Barbary i Jacka oraz dzieci Adriany i Jacka z rodzinami.
Środa, 06 września 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Sobańskiej, of. sąsiedzi z ul. Okrzei 7.
II W int. Wojciecha Pacioraka z ok. 37 rocz. ur. o głęboką, żywą wiarę i prowadzenie Ducha Św. w życiu.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii i Huberta Wanot, zm. Marii i Alojzego Wyciszczak.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla wnuków Natalii, Szymona i Marii oraz w int. rodziców
i dziadków.
Czwartek, 07 września 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. z rodzin Bański, Jaksik, Lipiński, Maroszek, Masarczyk, Koza i Ryborz.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczek, zm. z pokrewieństwa i powinowactwa.
II Za zm. Marię Gruszczyńską z prośbą o dar życia wiecznego w niebie, of. od Doradców Życia Rodzinnego.
Piątek,  08 września 2023r. – Narodzenie Najśw. Maryi Panny.
 800I W int. Janusza Pacioraka z ok. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o dalsze Bł. Boże.
II Za zm. Helenę Ziaja of. sąsiedzi z ul. Korczaka 15 i 13.
1630I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Lesława Leciejewskiego z ok. 50 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodz.
II O bł. B w nowym roku szkolnym dla uczniów, pracowników i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 9.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. księży z naszej parafii, zm. koleżanki i kolegów z pracy.
3. Za zm. Jadwigę Kaczmarek, zm. z rodziny Tomsik.
4. Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Józefa, zm. Anieli, Mieczysława, Tadeusza i Gertrudy.
5. O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Szubert
6. Za zm. Leokadię Kowalczyk w 2 rocz. śm., zm. męża Leona Kowalczyk.
7. Za zm. rodziców Elżbietę i Józefa Michlowicz w rocz. ur.
8. Za zm. męża Józefa Ugorskiego w 4 rocz. śm., zm. rodziców, teściów, szwagra Zenona i szwagierkę Bożenę.
9. Za zm. Józefa Folkmer w rocz. ur., zm. żonę, zm. z rodziny Folkmer.
10. Za zm. Antoniego Krzak, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 5.
11. Za zm. Piotra Sarnickiego w 30 dzień po śm.
12. Za zm. męża Marka Nowaka w 30 dzień po śm.
13. Za zm. Krystynę Dombrowa.
14. Za zm. Teresę Sobczak w 30 dzień po śm.
Sobota, 09 września  2023r.
 800Za wstaw. bł. Anieli Salawy, Patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, prosząc o potrzebne łaski dla członków zakonu.
1800I ……………………………………………………………………………………………………………….
II Za zm. rodziców Andrzeja i Leokadię, zm. wnuka Krzysztofa, zięcia Rudolfa, zm. siostrę Eugenię i dusze w czyśćcu cierpiące.
XXIII Niedziela Zwykła, 10 września 2023r.
 730Za zm. ojca Tadeusza Wacławik w 2 rocz. śm., zm. dziadków Emilię i Franciszka Wacławik, zm. Jadwigę i Władysława Krzepkowskich i zm. księży z naszej parafii.
 900Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Mileny i Karola z ok. 10-rocz. ślubu i o bł. B. dla rodziców
i rodziców chrzestnych.
1200I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za posługę w naszej parafii, z prośbą o Bł. Boże na dalsze lata posługi duszpasterskiej dla ks. Adama Kubasika.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Marii i o bł. B. dla całej rodziny.
III Z ok. 25 rocz. ślubu prosząc o Bł. Boże, zdrowie i opiekę.
1600Chrzty i roczki: 1. Aleksander, Jan Präg (chrzest).  2. Emilia Seweryn (roczek).
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia w Domu Ojca w rocz. ur. dla zm. ojca Jana Klonek, zm. jego żony Marii, zm. ich dzieci, zm. z rodzin Klonek i Miglus.