OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.09.2023r.

XXII Niedziela Zwykła

03.09.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Dziś o 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. Od dziś wracamy do przedwakacyjnego porządku Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 20.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 16.00.
  3. W tym tygodniu wznawiane są dyżury w tzw. stałym konfesjonale, w g. od 9.00 do 11.00 w kościele św. ap. Piotra i Pawła, a w naszym kościele od 15.00 do 17.00.
  4. W naszej parafii rozpoczynamy kolejny cykl nauk przedmałżeńskich. Pierwsze spotkanie w poniedziałek o g. 19.00 w salkach parafialnych.
  5. W środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Św.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30.
  7. Z początkiem sierpnia ks. Biskup odwołał z naszej parafii ks. Adama Kubasika, mianując go administratorem parafii w Pniowcu. Msza św. dziękczynna za jego posługę w naszej wspólnocie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o g. 12:00.
  8. 13 września organizujemy pielgrzymkę do Turzy Śląskiej. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  9. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej zaprasza na Diecezjalne Studium Życia Rodzinnego. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.