INTENCJE MSZY ŚW. od 27.08.2023r. do 03.09.2023r.

Poniedziałek, 28 sierpnia 2023r. – św. Augustyna, biskupa.
 800I Za zm. dusze w czyśćcu cierpiące. II W pewnej intencji.
1800Za zm. Reginę Kiszkis w 10-rocz. śm. zm. syna Bogusława, zm. rodziców Edmunda
i Olgę Kiszkis, zm. teściów Augusta i Annę Krawiec, zm. trzech braci, bratową, dziadków i pokrewieństwo z obu stron
Wtorek, 29 sierpnia 2023r. – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
 800Za zm. mamę Hankę Misiak w 2-rocz. śm. of. córki z rodzinami oraz Piotr.
1800I Za zm. ojca Dominika Mroczka w 20-rocz. śm. II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Janiny i Jana Chodak w rocz. śm.
Środa, 30 sierpnia 2023r.
 800I Za zm. Piotra Siwy w 2-rocz. śm. zm. rodziców Marię i Jerzego Siwy, zm. Antoniego Zrałek i zm. dziadków z obu stron. II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Sonii z ok. 80-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800Msza św. zbiorowa:   1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Juliana Kaczmarczyk w 63-rocz. śm. zm. matki Elżbietę i Jadwigę, braci Karola i Michała, zm. dziadków, zm. męża Janusza Malinowskiego.
3. Za zm. Rafała Maszczyk, zm. jego babcię Jadwigę Baran, zm. z rodzin Potempa, Maszczyk, Hyla, Baran i Zielonka.
4. Za zm. męża Henryka Lipik, zm. rodziców, siostrę Adelajdę i zm. jej męża Henryka.
5. Za zm. rodziców Magdalenę i Ryszarda Wawrzynek, zm. dziadków, zm. pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Zygmunta, zm. jego rodziców Rudolfa i Małgorzatę Kropsz oraz dusze
w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. rodziców Marię i Franciszka Lukosz, zm. z rodziny Lukosz i Szwed.
8. Za zm. Ignacego Dachowskiego w rocz. śm. i zm. z rodziny Dachowski.
Czwartek, 31 sierpnia 2023r.
 800I Za zm. dusze w czyśćcu cierpiące. II _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ .
1800W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
          Piątek,  01 września 2023r.
 800I W int. czcicieli NSPJ. II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za dar życia i otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie, opiekę i bł. Boże dla Marii z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1630O dar życia wiecznego dla zm. Andrzeja Labus w 1-rocz. śm. of. żona, córka i syn z rodzinami.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
Sobota, 02 września  2023r.
 800I W int. czcicieli NSNMP. II Za zm. Jakuba Świszczorowskiego w 8-rocz. śm. zm. z rodziny, zm. kapłanów
z naszej parafii.
1800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. mamę Irenę Adamczuk w 3-rocz. śm. zm. z rodziny Adam i Jureczek. II Do Miłosierdzia Bożego o spokój duszy dla zm. męża, ojca i dziadka Stefana Soika
w rocz. ur.
XXI Niedziela Zwykła, 03 września 2023r.
 730Za zm. Antoniego Krzak w 30-dzień po śm.
 900Do Op. B. za żyjących i zmarłych działkowiczów Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Adama Mickiewicza w Tarn. Górach.
1030Za zm. Bronisławę i Bogdana Kuras w rocz. śm.
1200I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Heleny i Józefa Kuchara, zm. rodziców z obu stron i zm. księży z naszej parafii. II Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Bożą dla Franciszka z ok. 17-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Ryszarda i Jana Gradowskich, zm. Franciszki Witarowskiej, zm. dziadków Katarzynę i Walentego.
1700Nieszpory niedzielne
1800Za zm. mamę Jadwigę Krzykała w rocz. śm. zm. ojca Emila, zm. z rodzin Krzykała, Chucher i Wróż.