INTENCJE MSZY ŚW. od 21.08.2023r. do 27.08.2023r.

Poniedziałek, 21 sierpnia 2023r. – św. Piusa X, papieża.
 800I W int. Małgorzaty Paciorak, z ok. ur., z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. dla syna Jacka, o dalszą op. i zdrowie dla mamy Doroty, oraz o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Władysławy i Kazimierza, zm. siostry Krystyny, Urszuli i zięcia Jurgena.
1800O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Zofii i Andrzeja Wrona, zm. z rodziny Wrona.
Wtorek, 22 sierpnia 2023r. – Najśw. Maryi Panny, Królowej.
 800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tadeusza Krawiec w rocz. ur., zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Aleksandry i Jerzego z ok. rocz. ślubu, o bł. Boże dla całej rodziny oraz o życie wieczne dla zm. ojców Mieczysława i Józefa.
Środa, 23 sierpnia 2023r.
 800………………………………………………………………………………………………………………..
1800O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Szuberta.
Czwartek, 24 sierpnia 2023r. – św. Bartłomieja, apostoła.
 800O dar życia wiecznego dla zm. męża Karola Smierna w 1 rocz. śm.
1800Za zm. rodziców Annę i Franciszka Krawczyk i zm. rodzeństwo.
Piątek, 25 sierpnia 2023r.
 800Za zm. męża Stanisława w 6-rocz. śm., zm. braci Eugeniusza i Józefa, zm. rodziców i teściów.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Zbigniewa Sadowskiego w rocz. ur., zm. bratową Ewę, brata Ryszarda i zm. szwagierkę Irmgardę.
3. Za zm. Lidię Gdynia w 30 dzień po śm.
4. Za zm. Helenę Ziaja, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 15 i 13.
5. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 26 sierpnia 2023r. – Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej.
 800O dar życia wiecznego dla zm. mamy Wandy w rocz. ur. i ojca Jana Pyka.
1800I Za zm. ojca Tadeusza w rocz. śm., zm. z rodziny i zm. księży z naszej parafii.
II Za zm. żonę Jadwigę Matyja, zm. matkę Weronikę Matyja, zm. Irenę i Joachima Kaleja i zm. z rodziny.
XXI Niedziela Zwykła, 27  sierpnia  2023r.
 730Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Dragon w rocz. ur. i zm.
z rodziny z obu stron.
 900Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zdzisławy i Adama Jeśko i zm. ich rodziców.
1030Chrzty i roczki: Kaja, Joanna Kindrat (chrzest)Mirella, Estella Pełka (chrzest).
1200Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Franciszka Kaczmarek w 3-rocz. śm. i zm. z rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Monikę i Franciszka Głogowskich, zm. Józefa i Ireneusza, zm. z rodzin Głogowski i Wycisk.
2000Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ernesta Plaza z ok. 60 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.