INTENCJE MSZY ŚW. od 10.04.2023r. do 16.04.2023r.

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy, 10 kwietnia 2023r.
 730Za zm. rodziców Feliksę i Zygmunta, zm. brata Mirosława Gawron, zm. teściów Janinę
i Jana Jagieła.
 900Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla mamy Marii w 10-rocz. śm., ojca Józefa, rodziców, rodzeństwo, zm. zięciów, zm. prawnuka Patryka, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030Za zm. Józefę Nogalską w 30-dzień po śm., zm. jej rodziców Władysławę i Jana, zm. z rodzin Mroczek, Nogalski i dusze w czyśćcu cierpiące.
1200I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Krystyny i Mieczysława Olszewskich z ok. rocz. ur. i bł B. dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Joasi oraz o bł. Boże dla rodziców, rodziców chrzestnych, rodziny i przyjaciół.
1600Chrzty i Roczki: 1. Laura Wilk (chrzest)
1800Msza dziękczynna za dar życia oraz łaskę Chrztu Św. dla wszystkich z rodziny oraz w pewnej intencji.
Wtorek w Oktawie Wielkanocy, 11 kwietnia 2023r.
 800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II O spokój wieczny dla zm. ojca Hermana, mamy Anny, męża Henryka, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Łucji i Rudolfa Madeja, zm. Marii i Huberta Miklis, zm. brata Grzegorza, zm. babć Anny i Heleny oraz zm. z rodziny.
II O dar życia wiecznego za zm. Helmuta Kopczyńskiego.
 Środa w Oktawie Wielkanocy, 12 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodzin Kowolik, Konopka.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. znajomych Eugeniusza Świerca, Zbigniewa Reguły, Manfreda Tojcherta, Gabrieli Ziebury – Kochel  i zm. Zenona Dusiłę.
1800I Za zm. Pawła Kulik w 1-rocz. śm., zm. z rodziny Kulik, Sikora i Szczepaniak, zm. brata Wojciecha.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla małżonków z ok. rocz. ślubu oraz o bł B. dla całej rodziny.
Czwartek w Oktawie Wielkanocy, 13 kwietnia 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Krystynę Bańską w rocz. śm. i za zm. jej rodziców.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Aleksandrę Sporoń of. koleżanki i koledzy z Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarn. Górach.
III Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. Maksymiliana Miklis w 30-dzień po śm., of. mieszkańcy z ul. Ks. N. Bończyka  i ul. Tatrzańskiej.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Józefa i Elżbiety Szmidt, brata Zygmunta, zm. Renaty, Eugeniusza, Szymona Ostrowskich i zm. dziadków
Piątek w Oktawie Wielkanocy , 14 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. Helenę Pawlusińską, of mieszkańcy z ul. Krasickiego.
II Do Op. Bożej i MB Nieustającej Pomocy z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Brygidy Bok z ok. 88-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1630Msza św. szkolna: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. O dar życia wiecznego dla zm. Alfreda i Stefana Sztykiel, zm. pokrew. z obu stron.
4. Za zm. mamę Aurelię Szołańską w 2-rocz. śm., zm. ojca Henryka i zm. dziadków.
5. Za zm. Franciszka Koniczka w 30-dzień po śm., of. pracownicy.
6.O dar życia wiecznego dla zm. syna Andrzeja i męża Piotra Boroń.
7. Za zm. Zygmunta Kubeckiego w rocz. ur., zm. z rodzin Kubecki, Chrabka, zm. z rodzin Hałagan i Cudaj oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
8. O dar nieba dla zm. syna Krzysztofa i zm. z rodziny.
9. Za zm. Irenę Korusiewicz w 30-dzień po śm., of. sąsiedzi.
10. Za zm. Krystynę Falkowską.
 Sobota w Oktawie Wielkanocy, 05 kwietnia 2023r.
 800I Za zm. Janinę, Antoniego, Zbigniewa, Janusza Sacharzec, zm. Łucję Golus.
II Z prośbą o opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Dawida i Jakuba oraz ich rodziców.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże oraz rozwiązanie trudnej sprawy dla Krzysztofa z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 16 kwietnia 2023r.
 730Do Miłosierdzia Bożego za zm. Henryka Giza.
 900I Za zm. Eulalię, Zbigniewa, Teresę, zm. rodziców i dziadków, zm. szwagra Franciszka.
II Za zm. Józefę Nogalską, of. sąsiedzi.
1030Do Boga Ojca za wstaw. Jezusa Miłosiernego z dziękczynieniem za Bożą opiekę, otrzymane łaski i zdrowie z ok. 44-rocz. ślubu Elżbiety i Bernardyna Kiczka z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., zdrowie dla Nich, dla dzieci, wnuków i przyjaciół.
1200I Za zm. Andrzeja Cichoń w 4-rocz. śm.
II W podz. za otrzymane łaski, z prośbą o światło Ducha Św. podczas egzaminów i wyboru szkoły dla Mateusza z ok. 15 rocz. ur. oraz o bł. B. dla całej rodz.
1600Za zm. matkę Helenę Kulik, zm. ojca Flawiana, zm. brata Marka Kulik.
1700Nieszpory wielkanocne.
1800Za zm. rodziców Jadwigę i Romana Marzec w rocz. śm.