OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.03.2023

IV Niedziela Wielkiego Postu
19.03.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Gorzkie Żale dziś o g. 17.00.
  2. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. porannej i o g. 17.15 oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o g. 17.00. Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  3. W poniedziałek, przeniesiona z dzisiejszej niedzieli, Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny.
  4. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30.
  7. Organizatorzy tarnogórskiej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej zapraszają na tegoroczną edycję. Wydarzenie rozpoczyna się w piątek Mszą Św. o 20.00 w kościele Matki Boskiej Piekarskiej w Opatowicach. Więcej informacji na stronie internetowej EDK.
  8. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, na Msze Św. zapraszamy o g. 7.30, 9.00 i 16.00. Tego dnia obchodzimy Dzień Świętości Życia. W czasie Mszy o g. 16.00 będzie możliwość włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msza o g. 18.00 tego dnia odprawiana będzie już jako pierwsza Msza Niedzieli Palmowej.
  9. Również w sobotę Jerycho Różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy Św. porannej, zakończenie o g. 21:00.
  10. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.