INTENCJE MSZY ŚW. od 23.01.2023r. do 29.01.2023r.

Poniedziałek,  23 stycznia 2023r.
 800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Za zm. Klaudiusza w rocz. śm., zm. rodziców, zm. brata Waldemara, zm. chrzestną Urszulę, zm. z rodziny Stolingwa i Olszok.
1800Za zm. Małgorzatę Nieora.
 Wtorek, 24 stycznia  2023r.- św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
 800I  Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II O opiekę Matki Bożej, prosząc o zdrowie i dary Ducha Św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
1800I Za zm. Małgorzatę Nieora.
II ……………………………………………………………………………….
 Środa, 25 stycznia 2023r. – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
 800Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża, ojca, dziadka Oswalda Smieszkoł i zm. z rodziny.
II Za zm. Małgorzatę Nieora.
 Czwartek, 26 stycznia 2023r. – śś. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 800I Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Leokadii Joszko, of. członkowie Klubu Seniora.
1800Za zm. Małgorzatę Nieora.
Piątek, 27 stycznia 2023r.
II Za zm. Małgorzatę Nieora.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Helmuta Grabczyńskiego w rocz. śm. zm. brata Huberta, bratową Magdalenę, bratanicę Joannę, zm. rodziców, teściów, zm. Helenę Gaweł, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. rodziców Władysławę i Kazimierza, zm. ojca Pawła, siostrę Krystynę i zięcia Jurgena.
4. Za zm. Damiana Dramskiego, zm. rodziców Marię i Henryka Tobora, zm. siostry Różę i Teresę oraz zm. braci.
5. Za zm. Reginę Olech w 30-dzień po śm.
6. Za zm. siostrę Danutę w 10-rocz. śm. i zm. z rodziny.
7. Do Mił. Bożego za zm. rodziców Hildegardę i Karola Nosek, zm. dziadków Annę i Eryka, zm. Zofię i Teofila Dachowskich.
8. Do Mił. Bożego za zm. Małgorzatę i Jana Kobier, Anielę i Rudolfa Kobier, zm. Irenę Ósmy – Kobier, zm. Joannę Opara, zm. Józefa i Pawła Połap, Elfrydę i Franciszka Kosiński, synów Mariana i Henryka oraz zm. Annę Sławek.
9. Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Herberta i Wandy Budny w rocz. ur.
10. Za zm. Rudolfa Ziaja, zm. jego rodziców Franciszkę i Konstantego, zm. teściów Elżbietę i Jana Opacz.
11. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
12.  Za zm. Helenę i Henryka Pluta, Marię, Błażeja i Krystiana Woszek, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
 Sobota, 28 stycznia 2023r. – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
1200Ślub: Lorc – Kurzaj
1800Za zm. koleżanki Monikę, Urszulę i Teresę.
 IV Niedziela Zwykła, 29 stycznia  2023 r.
 730Za zm. Apolonię Piwowarczyk.
 900Za zm. Katarzynę Tytko, of. sąsiedzi.
1030I Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. Krzysztofa Kiczki w 2-rocz. śm. i zm.
z rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. Adeli i Tadeusza Kowolik w 3-rocz. śm.
oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
1200 Za zm. Małgorzatę Nieora.
1600Do Trójcy Przenajświętszej i Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo Patronów Polski z prośbą o duchową odnowę w naszej ojczyźnie, o przymnożenie wiary oraz dokonywanie wyborów zgodnie z wolą Bożą dla Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego w Tarn. Górach, ich rodzin i sympatyków.
1700Nieszpory
1800Za zm. Ewę Gajewską w rocz. ur.